Lingusta İngilizce İleri Seviye

360,000
Kullanıcı:

Lingusta İleri Seviye Eğitim Metodunda, global ölçekte 360,000'dan fazla kullanıcıya ulaşarak dil öğreniminde devrim yaratıyor.

3 Ayda
Başarı:

Lingusta ile sadece üç ay içinde gözle görülür İngilizce ilerlemesi yaşayın. Programımız, yoğun ve odaklı eğitim metotları ile kısa sürede etkili sonuçlar almanızı sağlar.

30 Dk
Eğitim

Lingusta, 30 dakikalık etkileşimli dersleri, yoğun çalışma programlarına sahip bireyler için bile dil öğrenmeyi mümkün kılar.

image image

Lingusta Metodu ile binlerce kişi ileri ingilizce öğrendi! Sıra sende!

Shape Shape
Shape

Lingusta İleri Seviye İngilizce Metodu

Lingusta İngilizce programının içerisinde, yılların tecrübesi ile şekillenmiş, yabancı dil öğrenmek isteyen hayatın her alanından insanlar için, son derece etkili olan bir hafıza destek sistemi bulacaksınız.

Öğrenilen yeni kelime ve kalıpların kısa dönemli hafızanızdan, kalıcı olan uzun dönemli hafızanıza yerleşmesi için gerekli olan hatırlatmalar, bilimsel olarak optimize edilmiş en doğru zaman aralıklarında karşınıza gelecek şekilde tasarlanmıştır.Bu hatırlatmalar alışılmış tekdüze tekrarlamalardan farkılı olarak, özellikle soru cevap şeklinde yapılır. Böylelikle beyninizin sorgulama yaparak aktif öğrenme modunda kalması sağlanır.

Lingusta Metodu'nun Size Sağlayacakları

Dinleyerek Öğrenme Metodu dünyanın en önemli dilbilimcileri tarafından incelenmiştir. Lingusta'nın Başarısı bilimsel olarak kanıtlanmış olup, faydaları aşağıdaki gibi sıralanmıştır.

Akıcı konuşabilme

Tüm program boyunca içerisinde yeralacağınız diyaloglar sayesinde gerçek hayatta karşılaşabileceğiniz hemen hemen her duruma hazırlıklı hale gelirsiniz. Lingusta İngilizce programı ile etkin bir iletişim için gerekli olan akıcı konuşma ve anında cevap verebilme becerisini kazanırsınız.

Pratik ve akıcı konuşarak iletişim kurabilmek, klasik yöntemlerle yıllarca İngilizce eğitimi görmüş öğrencilerin dahi genelde kazanamadıkları bir yetkinliktir. Lingusta Metodunun ana odağının iletişim yani dinleme, cevap verme ve konuşma olması nedeni ile bu konuda benzersiz bir üstünlüğe sahiptir.

İngilizce düşünebilme

Bir dili etkin ve akıcı olarak konuşabilmek için o dilde düşünebilmek gereklidir. Bu yapılamadığında söyleyeceklerimizi sürekli anadilimizde düşünüp, beynimizde başka dile bir tercüme etmek zorunda kalırız. Bu durum akıcı ve düzgün konuşabilmemizin önünde büyük bir engel oluşturur.

Lingusta Metodu, Türkçe düşünüp İngilizce konuşmaya çabalamanız yerine İngilizce düşünüp İngilizce konuşmanızı sağlar. Programın ilk 10 ünitesinde eğitmen açıklama ve direktifleri Türkçe yaparak İngilizce’de temel kazanmanızı sağlar. İlerleyen ünitelerde açıklama ve direktifler yarı Türkçe yarı İngilizce olmaya başlar.

İdeal kelime dağarcığı

Ne zaman yeni bir dil öğrenmek için yola koyulsak, öğrenmek zorunda olduğumuz tüm yeni kelimelerin miktarı hepimizin gözünü korkutmuştur. Fakat yapılan araştırmalar göstermiştir ki herhangi bir dili etkin olarak konuşabilmek için aslında nispeten sınırlı sayıda kelimeye ihtiyacımız vardır.

Örneğin İngilizcede, sıkça kullanılan ve toplam iki bin kelimeden oluşan belirli bir kelime grubu, yazılı dilde kullanılan kelimelerin %80'ini oluşturmaktadır. Bu kelimeler dışında kalanlar, yazılı dilde çok nadiren kullanılmaktadır. Günlük konuşma dilinde ise beş yüz kelime bilen bir birey toplumda etkin bir biçimde iletişim kurabilmektedir.

Mükemmel telaffuz

Lingusta İngilizce programı kelimeleri en doğru şekilde telaffuz etmeniz için dizayn edilmiştir. Bunu sağlamak için anadil seviyesinde İngilizce konuşan seslendirmenler ana diyalogları seslendirmişlerdir.

Ayrıca telaffuzunuzu mükemmelleştirmeniz için kelimeler fonetik açıdan alt parçalara ve hecelere ayrılarak verilmiştir. Böylelikle İngilizceyi Türk aksanıyla konuşmak yerine anadili İngilizce olan insanlardan farksız olarak en doğru şekilde konuşabileceksiniz. Bir Amerikalı yada İngiliz ile konuştuğunuzda kaliteli aksanınız ve telaffuzunuz nedeni ile iltifat edilmeniz mümkün olacaktır.

Hafızada kalıcılık

Yeni bir kelime öğrendiğinizi düşünün. Bu kelimeyi ne kadar hatırlamak istesenizde 5 dakika sonra hatırlayamazsınız. Ancak eğer bu kelime size 5 saniye sonra hatırlatılırsa yaklaşık bir dakika süreyle onu hatırlayabilirsiniz.Sonrasında ise yeni bir hatırlatmaya ihtiyaç duyarsınız. Yapılan her hatırlatma ile bu kelimeyi bir öncekinden daha uzun süre ile hatırlarsınız.

Hatırlatmalar arasındaki süre gittikçe uzar ta ki sonunda siz bu kelimeyi hiçbir hatırlatmaya ihtiyaç duymadan hatırlayana kadar.

İş ve özel hayatta etkin kullanım

Lingusta İngilizce programında, yeni insanlarla tanışma, adres sorma, yol tarifi, alışveriş, sayılar, tarihler, yeme-içme, gezi, seyahat, ulaşım, eğitim, aile hayatı, arkadaşlar, sosyal yaşam, eğlence, hobiler ve iş dünyası gibi hayatın her kesitine ait çok çeşitli konularda diyaloglar bulunuyor.

Bu diyaloglarla iş ve sosyal hayatınıza dair her konuda kendinizi rahatlıkla ifade edebilir bir seviyeye ulaşırken aynı

Satın Al

Yabancı dil eğitiminde zirveyi Lingusta Metodu ile keşfedin

Campus

Dinleme ve konuşma

Toplam 99 üniteden oluşan ana derslerde, yaşamın her alanında karşılaşabileceğiniz diyalogların içerisinde yer alarak İngilizce öğreneceksiniz.

Organik öğrenim

Diyaloglar içerisinde dinleyerek ve konuşarak ilerledikçe, İngilizce kelime bilgisi, gramer, telaffuz ve düşünce dili eş zamanlı olarak, doğal ve organik bir süreç içerisinde gelişecektir.

basket ball

Okuma

Ana derslerde öğrenilen kelime ve cümlelerin okunuşunu öğreten toplam 99 kısa okuma dersi ile kusursuz bir şekilde İngilizce okuyabileceksiniz.

Lingusta Metodu'nun Size Sağlayacakları

Yabancı Dil Eğitiminde Klasik Yöntemlerin Başaramadığını Lingusta Metodu Kısa Sürede Nasıl Başarıyor.

Yüksek Etkileşim

Yabancı dil kursları ve okullarda, klasik yöntemi kullanan eğitimciler, kelimeleri defalarca tekrarlayarak öğrencilere ezberletmeye çalışırlar. Halbuki nörofizyologlar, basit ve sorgulamasız tekrarlamanın, bilinenin aksine öğrenim süreci üzerinde hipnotik hatta sersemletici bir etki yarattığını tespit etmişlerdir. Öğrencinin pasif durumda kaldığı bu yöntem nedeni ile sonunda tekrar edilen kelimeler anlamını kaybedecektir.

Lingusta Metodu son derece aktif ve etkileşimli bir öğrenim sürecini esas alır. Program boyunca öğrendiğiniz her yeni ifade ileride size tekrar bir soru şeklinde gelir. Cevaplamadan önce hızla düşünmeniz ve hafızanızı kullanmanız gerekir. Bu yaklaşım hem akıcı bir şekilde konuşabilmenizi de geliştirir hem de öğrendiklerinizi sadece tekrarlamakla kalmayıp sorgulamanız ve değişik biçimlerde kullanmanız sağlanır.

Dilin Amacı Konuşmaktır

Lingusta Metodu, İngilizce’yi mümkün olan en kısa süre içerisinde konuşabilmenize yoğunlaşmıştır. Çünkü bir dilin temeli ve önceliği konuşmadır. Dil öğreniminde dinleme ve konuşma, okuma ve yazmadan önce geliştirilmelidir. Çocukken anadilimizi doğal süreç içerisinde tam da bu şekilde öğreniriz. Kelime bilgisi, gramer, telaffuz ve düşünce dilini eş zamanlı olarak öğrenmemizi sağlan bu doğal sürece organik öğrenim diyoruz.

Lingusta İngilizce programının her bir ünitesinde 30 dakika boyunca, fiilen iki yetişkin insan ile, günlük iş ve sosyal yaşamda kullanılan tarzda bir İngilizce ile konuşuyor olacaksınız. Diyalogların sahnelenmesi ve programın eşsiz metodu, öğrenmeyi kolay ve keyifli bir hale getirmektedir.

LİNGUSTA HEDEFLERİ

Lingusta ile hedeflerinize Ulaşın!

Icon
6 Milyon Saat

Ders Dinleme

Icon
150 Bin

Öğrenci

Icon
% 81

Tamamlanma Oranı

Icon
300 Bin

İndirme Sayısı

A1 - B1 İNGİLİZCE SEVİYESİ

Lingusta Başlangıç Eğitim Seviyesi

Şimdi Satın Al!

Lingusta İngilizce Programının 4'lü Garantisi!

Müşteri Memnuniyeti ile %100 İADE Garantisi

Feature

Garanti 1 - Sanatsal seviyede kalite


Lingusta İngilizce programında her bir dersin kalitesi ve detaylara verilen önem soluğunuzu kesecek.

Garanti 2 - Derin ve kalıcı sonuçlar


Programa başladığınızda etkisini anında görürsünüz ve ayrıca geçen hergün ve haftada sonuçlar daha da iyi hale gelir.

Garanti 3 - Hayatınıza etkisi


Gelecek 3 ay içerisinde İngilizce'yi özel ve iş hayatınızda etkin bir şekilde kullanmaya başlayacaksınız. Bu dönüşüm hayatınızı pozitif yönde etkileyecektir.

Garanti 4 - Yeterlilik seviyesi


Lingusta İngilizce programına başladığınız tarihten itibaren 365 gün içerisinde gireceğiniz TOEFL veya IELTS sınavlarının dinleme ve konuşma kısımlarında İngilizce seviyeniz orta seviyenin altında kalırsa ödemenizi iade ediyoruz.

Lingusta
Kullanıcı Yorumları

Lingusta'yı seçen öğrenciler, dil öğrenme süreçlerinde karşılaştıkları değişimleri bizimle paylaşarak, metodumuzun etkinliğini gözler önüne seriyorlar. Her bir yorum, Lingusta'nın dil öğreniminde ne kadar büyük bir fark yaratabildiğini kanıtlıyor.

Lingusta Metodu Hakkında
Merak Edilenler

Lingusta Metodu, dil öğrenimini daha etkili ve hızlı hale getiren yenilikçi bir yaklaşımdır. Bu metod, dinleme ve konuşma odaklı dersleriyle dil becerilerini geliştirirken, günlük yaşamda kullanılabilir İngilizceyi öğretmeyi hedefler.Lingusta Metodu hakkında daha fazla bilgi edinmek için sıkça sorulan sorularımıza göz atın!

Herkes! İzninizle açıklayalım. Lingusta İngilizce Programı kendi kendine kolay ve hızlı bir şekilde İngilizce öğrenip konuşmak isteyen her yaştan insan için tasarlanmıştır. Halihazırda İngilizce altyapınız olmasına gerek yok, program sizi sıfırdan alıp zirveye taşıyacaktır.

Lingusta Metodu'nun ana odağı dili iletişim için kullanmanız yani konuşmanızdır. İngilizce'yi öncelikle doğrudan ve etkin bir şekilde konuşup anlayabilmenizi kısa süre içerisinde sağlar. Sizi bir anda okuma, yazma ve yoğun gramere boğarak pes edip bırakmanıza neden olmaz. Tam tersine keyifli ve kolay bir şekilde hayatın her penceresinden çok çeşitli diyalogların içerisinde kendinizi İngilizce konuşuyor bulursunuz.

Dert etmeyin! Lingusta Metodu tıpkı sizin gibi hayatta birçok hedefi olan yoğun insanlar için tasarlandı. Günün her vakti ekstra bir zaman yaratmanıza gerek olmadan programı dinleyebilirsiniz. Trafikte, yolculukta hepimiz vakit harcıyoruz, bu tip ölü zamanları değerlendirebilirsiniz. Ya da spor veya yürüyüş yaparken derslerimizi takip edebilirsiniz. Yemek yerken veya sabah yataktan kalktığınıza ya da gece yatağınıza yatmadan önce de olabilir. Ne zaman ve nerede kullanacağınız tamamen size kalıyor. Ancak şu kesindir ki ekstra bir zaman tahsis etmeniz gerekmiyor. Başka aktivitelerle eşzamanlı olarak takip edebilmeniz sizin için oldukça büyük bir kolaylıktır.