Müşteri Hizmetleri: 0850 309 54 64
Toplumumuzu İleri Taşıyoruz
Rolünüz ve pozisyonunuz ne olursa olsun, ülkemizde insanların hayatını dönüştürmek için çok önemli bir rol oynayacaksınız. Çünkü Lingusta'da tüm yollar ortak bir amaca yönelir: ülkemizi daha mutlu, daha zengin ve daha aydınlık bir yer haline getirmek. Mücadeleniz oraya gitmemize yardımcı olmaktır.


Lingusta'da çalışmak nasıldır?
Dünyanın en zeki, çılgın ve tutkulu insanlarından bazıları ile birlikte çalıştığınızı düşünün. Eğitim ve kişisel gelişim dünyasındaki en taze ve en yenilikçi fikirleri öğreniyorsunuz. Sıradışı fikirlerinizi önerebileceğiniz ve uygulayabileceğiniz bir özgürlüğe sahip olduğunuzu. En iyi olmanız için ihtiyaç duyduğunuz tüm desteği aldığınızı. Ve herşeyden önemlisi eğlenceli ve pozitif bir şekilde.
Lingusta'ya katılmak için SEBEPLER
1
ÖzGÜRLÜK
Biliyoruz ki parlak insanlar kurallar ve prangalardan nefret ederler. İşlerini kendi tarzlarında yapmak için özgürlük isterler. Ofis ortamı ve çalışma şeklimiz en iyi oyunculara hitap edecek şekilde tasarlanmıştır.
2
HARİKA İNSANLAR
İş kültürümüz ve çalışan gelişim programlarımız, ülkemizde en parlak adayları cezbetmemizi sağlar. Bize katıldığınızda sektörümüzdeki en üstün akıllarla çalışıyor olacaksınız.
3
BİRİNCİ SINIF ŞİRKET KÜLTÜRÜ
Şirket kültürümüz büyümemizi sağlayan en önemli değerimizdir. Herşeyden öte bizi biz yapan Lingusta'nın sıkı sıkıya bağlı olduğu değerleri ve benzersiz şirket kültürüdür.
4
GİRİŞİMCİLİK
Biliyoruz ki başarılı insanlar kendi işlerini kurmayı hayal ederler. Bu hayalinizi gerçekleştirmeniz için size eğitim ve danışmanlık sağlıyoruz. Girişimciliğe saygı duyuyoruz ve hazır olduğunuzda bizden ayrılarak kendi işinize başlamakta özgürsünüz.
5
BENZERSİZ GELİŞİM FIRSATI
Tipik çalışma haftası 45 saattir. Bu zaman içerisinde, yeni bir beceri geliştirmeniz için haftada 5 saat harcamanıza izin veriyoruz. Biz buna 45/5 kuralı diyoruz. Öğrenmenize yardımcı olmayı seviyoruz ve gerekli eğitim materyalini sağlıyoruz.
6
EĞLENCELİ ÇALIŞMA ORTAMI
İşin temeline eğlenceyi koyuyoruz. Yanlış anlamayın, biz disiplinli ve büyüme için programlanmış bir şirketiz. Ancak inanıyoruz ki iş eğlenceli de olmalı ve insanlar bir sonraki gün işe gitmek için sabırsızlanmalı.
7
OLAĞAN DIŞI İMKANLAR
Lingusta'da imkanlarınız beklentilerinizin ötesinde olacaktır. Bazı şirketler etkinlikleri ve partileri ile övünürler. Biz orada kalmıyoruz hiç beklemediğiniz bir anda kendinizi dünyanın en egzotik lokasyonlarında bulabilirsiniz.
8
SOSYAL SORUMLULUK
Biz ülkemizi ve dünyayı değiştirmek için Lingusta'yı kurduk. Doğal olarak maddi kazançlarda geldi. Sonuç olarak biz halen zamanımızı ticari kazanç yerine öncelikli olarak pozitif sosyal değişimi sağlayan çalışmalara harcıyoruz.
Başvuru için Öneriler
Bize bir pozisyon için başvurduğunuzda:
Özgeçmişiniz ile birlikte bir videonuzu göndermenizi tercih ederiz. 3 dakikalık kısa bir videonuzu kaydedip Youtube'a yükleyebilirsiniz.
Başvurunuza sebep olan motivasyonunuz ve internete olan sevginizi vurgulayabilirsiniz. Bize uzmanlığınız ve yeteneklerinizin ekibimize nasıl katkı sağlayabileceğinden bahsedin.
Yeteneklerinizi anlayabilmemiz için yaptığınız yazılımları, web tasarımlarını yada yazılı içerikleri bize gönderin.
Başvurunuzu kariyer@lingusta.com.tr ye gönderebilirsiniz.