Müşteri Hizmetleri 0(216) 998 98 88
Lingusta Fikri Mülkiyet Bildirimi
1
Lingusta İngilizce Eğitim Programı ve ilgili tüm materyal, kullanım kılavuzu, CD/DVD ve benzeri her türlü dokümantasyonun tüm mülkiyet hakları, fikri ve sınai mülkiyet hakları ve diğer hakları yalnızca ve münhasıran Lingusta Eğitim ve Bilgi Teknolojileri Ticaret Limited Şirketi’ne (“LİNGUSTA” olarak anılacaktır) aittir.
KULLANICI, Lingusta İngilizce Eğitim Programına yönelik veya bu kapsamdaki herhangi bir materyal veya dokümantasyon ile ilgili, burada belirtilen şahsi kullanım lisansı dışında, hiçbir hak elde etmemektedir. KULLANICI, Lingusta İngilizce Eğitim Programına ilişkin bedelin ödenmesi koşuluyla, söz konusu eğitim programını kendi kişisel amaçları doğrultusunda kullanmak üzere münhasır olmayan ve süresiz bir şahsi kullanma lisansı edinmiş olacaktır.
2
KULLANICI’nın, Lingusta İngilizce Eğitim Programını ve ekindeki ya da içeriğindeki dosyaları, CD/DVD’leri, kullanım kılavuzunu ve benzeri dokümantasyonu çoğaltma, kopyalama, işleme, yayma, ticari amaçla kullanma, kiralama, bağışlama hakkı yoktur. KULLANICI’nın, burada açıkça izin verilmeyen hiçbir işlemi gerçekleştirme hakkı bulunmamaktadır.
3
Lingusta İngilizce Eğitim Programının, içeriğindeki veya ekindeki dosyaların, dokümantasyonun ve materyalin kopyalanması, çoğaltılması, yayılması ve ticari amaçla kullanımı dahil bu Sözleşmede açıkça izin verilen kullanım dışında her türlü kullanım, lisanssız kullanım teşkil eder ve LİNGUSTA’nın fikri mülkiyet haklarının ihlali anlamına gelir. Belirtilen ihlali gerçekleştirenlerin cezai ve hukuki sorumluluğu bulunmaktadır. Lisans ihlali teşkil eden fiilleri gerçekleştiren kişilere karşı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununu ve Türk Ceza Kanunu kapsamında tüm hukuki yollara başvurulacaktır. Lingusta, Lingusta Kolay Lisan ve Lingusta İngilizce Eğitim Programındaki tüm logolar, LİNGUSTA adına tescilli markalardır ve tüm hakları saklıdır.
Lingusta Fikri Mülkiyet Bildirimi ve Uyarısı ile ilgili sorular için
Burada açıklanan Fikri Mülkiyet Bildirimi ve Uyarısı ile ilgili sorularınız olması durumunda iletişim kısmındaki formu doldurarak yada müşteri hizmetleri telefon numaramız vasıtası ile bize ulaşabilirsiniz.