İngilice

Lingusta Metodu İngilizce Derslerini Şimdi Ücretsiz Deneyin

ÜCRETSİZ ONLINE ERİŞİM

Lingusta İngilizce Başlangıç Kitine ÜCRETSİZ olarak anında online erişim için lütfen adınızı ve email adresinizi girin.

İNGİLİZCE KONUŞTURAN PROGRAM

LİNGUSTA METODUNU DENEMEK İSTİYORUM

Lingusta İngilizce programını denemeniz için bir fırsat!

Bu sayfada İngilizce konuşabilmenizi sağlayan ve hayatınızda pozitif değişimlere neden olacak olan programımızın ilk 3 dersinden oluşan Lingusta İngilizce başlangıç kitine ücretsiz erişim sağlıyoruz.

Programa başlamak için belirli bir seviyede İngilizce bilmeniz gerekli değildir. Lingusta Metodu sizi sıfırdan başlayıp orta seviyenin üzerine hızla ve zahmetsiz bir şekilde taşımak için tasarlanmıştır.

Eğer Lingusta Metodunun size neler sağlayacağını merak ediyorsanız, ilk 7 dersi dinlemenizi tavsiye ediyoruz. Buradan hemen kaydolup programa başlayabilirsiniz. Eğitmeninizin basit yönlendirmelerini takip ederek İngilizceyi tahmin edemeyeceğiniz kadar kolay ve hızlı öğrenebilirsiniz.

Lingusta Metoduna başladığınızda neler olacak?

Mükemmel konuşacaksınız

Program içerisindeki diyaloglarla gerçek hayatta karşılaşabileceğiniz her duruma karşı hazırlıklı hale gelirsiniz. Lingusta İngilizce programı ile etkin bir iletişim için gerekli olan akıcı konuşma ve anında cevap verebilme becerisini kazanırsınız.

Hafızanızda kalıcı olacak

Lingusta programı öğrendiğiniz her yeni bilgiyi hafızanızda maksimum kalıcılığın gerçekleştiği doğru zaman aralıklarında hatırlatmak için dizayn edildi. Hafızanızda unutulmaya başlandığı her vakit, ilgili kelimeyi hatırlamanız istenecektir.

İngilizce düşüneceksiniz

Bir dili etkin ve akıcı olarak konuşabilmek için o dilde düşünebilmek gereklidir. Lingusta Metodu, Türkçe düşünüp İngilizce konuşmaya çabalamanız yerine İngilizce düşünüp İngilizce konuşmanızı sağlar.

Tecrübe ve sonuçları kullanıcılarımızın başarı öyküleri anlatır!

ÜCRETSİZ ONLINE ERİŞİM

Lingusta İngilizce Başlangıç Kitine ÜCRETSİZ olarak anında online erişim için lütfen adınızı ve email adresinizi girin.

İNGİLİZCE KONUŞTURAN PROGRAM

LİNGUSTA METODUNU DENEMEK İSTİYORUM